В M.E.Doc реалізована робота із захищеними носіями

В M.E.Doc реалізована робота із захищеними носіями

В M.E.Doc реалізована робота із захищеними носіями

2017-10-25 08:44:25

Починаючи з оновлення 10.01.199 для користувачів програми стає можливим використання секретних ключів, що зберігаються на захищених носіях.

За більш детальною інформацієї про захищені носії цифрового підпису, цінову політику та можливість придбання перейдіть на сайт АЦСК.

Захищений носій або токен призначений для безпечного використання та зберігання секретних ключів електронних цифрових підписів. Використовувати їх на законодавчому рівні зобов’язані державні реєстратори прав на нерухоме майно, державні реєстратори юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань та нотаріуси відповідно до Закону України «Про електронний цифровий підпис», а починаючи із серпня цього року відповідно до постанови КМУ №1452 – також і органи державної влади, місцевого самоврядування та підприємства державної форми власності. Проте використовувати їх має змогу кожне підприємство,  незалежно від статусу та форми власності.

Розуміючи важливість безпеки використання ЕЦП, M.E.Doc підтримує роботу із захищеними носіями для ЕЦП. З цією метою в програмі зокрема реалізовано:

  • використання захищеного носія при підписанні документів;
  • можливість зберігання секретних (особистих) ключів ЕЦП на захищених носіях;
  • функція перевидачі існуючих сертифікатів;
  • можливість замовлення захищених носіїв у АЦСК «Україна»;
  • можливість змінювати пароль доступу до захищеного носія.

Ознайомитись із функціями, що увійшли до оновлення 10.01.199, ви можете за посиланням.

Інструкції з отримання нових сертифікатів, автопродовження та автоперевидачі сертифікатів ви знайдете в програмі у розділі Адміністрування - Управління сертификатами  - Заявки на сертифікати.

Також дивіться випуски передачі «Твій час дізнатися» про захищені носії.

Отримати рахунок на придбання захищених носіїв можливо не лише з програми – це можна зробити і на сайті АЦСК «Україна». До речі, на сайті цього АЦСК ви знайдете більше інформації про токени, а також відповіді на запитання, що найчастіше цікавлять користувачів.

Прочитано 3547 раз Последнее изменение Четверг, 23 Ноябрь 2017 15:09
Другие материалы в этой категории: « Оновлення 10.01.198-10.01.199 Вийшло оновлення 10.01.200 »