наша компанія входить до мережі крамниць електронних послуг "Твій час"

НАША КОМПАНІЯ ВХОДИТЬ ДО МЕРЕЖІ КРАМНИЦЬ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ "ТВІЙ ЧАС"          Багатоканальний: +38 (0472) 52-05-30

Телефон в мобильной версии

+3(80472)52-05-30

othc

 

zarplata

 

Модуль «Зарплата» програми «M.E.Doc» дозволяє автоматизувати процеси розрахунку і нарахування заробітної плати, а також кадрового обліку і управління персоналом. Він призначений для малих і великих підприємств з чисельністю до 500 співробітників. Якщо Ви використовуєте модуль «Звітність» програми «M.E.Doc», то оптимізувати всі процеси, пов'язані з кадровим обліком і нарахуванням зарплати, можна за допомогою тієї ж програми. А значить, не потрібно встановлювати для цього громіздку облікову систему.


Які можливості відкриває модуль «Зарплата»?

Робота з розрахунковою відомістю
Розрахункова відомість відображає коротку інформацію про розрахунок заробітної плати, нарахування та утримання по кожному співробітнику. Заповнюється вона автоматично на підставі даних з особових карток співробітників, а також даних, внесених в розрахункові листи.

Облік персоналу
У програмі заповнюються особові картки співробітника з загальною інформацією. Крім персональної інформації можна зберігати будь-яку додаткову, корисну як співробітникам кадрової служби, так і керівнику служби управління персоналом.

Формування звітності
Ви можете створювати звіти 1ДФ, 1ПВ, ЄСВ, ФСС з ТВП, розрахункові та платіжні відомості, розрахункові листи, меморіальний ордер, відомості про нарахування та утримання до фондів, довідку про доходи та багато іншого.

Табель обліку робочого часу
Табель заповнюється автоматично і залежить від графіка роботи співробітника. У Вас є можливість створювати свої індивідуальні графіки для кожного співробітника, і вже за ними проводити контроль виконання встановленого режиму робочого часу.

При цьому модуль «Зарплата» автоматично:
•    розраховує заробітну плату згідно з чинним законодавством (в розрізі по окремих підрозділах і по підприємству в цілому);
•    заповнює табель обліку робочого часу та перераховує заробітну плату по кожному співробітнику з урахуванням графіка його роботи;
•    перераховує суми утримань і відрахувань до фондів за попередні періоди при зміні законодавства України;
•    заповнює розрахункові відомості на основі даних з особових карток і розрахункових листів;
•    заповнює звіти (1ДФ, 1ПВ, ЄСВ) на підставі зарплатних даних.

 

 

 Прайс:

 Модуль «Зарплата»  1050 грн/рік