наша компанія входить до мережі крамниць електронних послуг "Твій час"

НАША КОМПАНІЯ ВХОДИТЬ ДО МЕРЕЖІ КРАМНИЦЬ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ "ТВІЙ ЧАС"          Багатоканальний: +38 (0472) 52-05-30

Телефон в мобильной версии

+3(80472)52-05-30

ВСЕ, ПРО ЩО ВИ МРІЯЛИ У ОНЛАЙН-ЗВІТНОСТІsota-title

Переваги роботи у браузері

Працюйте з будь-якого комп'ютера на ОС Windows у завжди актуальній версії програми. Більше ніяких оновлень, витрат на техніку та її обслуговування. Все, що необхідно, – доступ до Інтернету та ЕЦП!

Комфорт у роботі

Ми багато спілкувалися з Вами, дослухаючись до потреб та побажань. Ваші мрії та наш 15-річний досвід роботи у галузі призвели до створення сервісу, що дозволяє не тільки виконувати вимоги законодавства, але й робити це легко і з задоволенням!

Виняткові можливості

Тільки у «СОТА»: пакетна відправка документів; формування декларації на основі книги доходів; повний цикл створення та обміну первинними документами, автоматична перевірка та ще безліч унікальних функцій.

Найкраща ціна на ринку

Беззаперечний лідер у номінації «ціна/якість»! Найбільший перелік функцій, найстабільніша робота та зрозумілість, що дозволяє керувати доходами навіть не бухгалтеру – все це за ціною від 26 грн/місяць!

 

СТАНЬТЕ ПРОФЕСІЙНИМИ КОРИСТУВАЧАМИ «СОТА»!

Перший запуск «СОТА», Реєстрація у Персональному кабінеті з сертифікатами різних АЦСК, Повторний запуск «СОТА», Створення звітів в «СОТА», Eкспорт звітів в «СОТА», Пакет звітних документів в «СОТА», Імпорт звітів в «СОТА», Відправка звітів в «СОТА» та безлiч iнших вiдео на Youtube каналi розробника.

 

ЗВІТНІСТЬ ВІД 26 ГРН/МІСЯЦЬ*

Купуйте ліцензійний супровід веб-сервісу «СОТА» зараз та отримайте всі можливості незалежно від сертифікатів ЕЦП!

Фізична особа-підприємець (ФОП)  312 грн/рік
Юридична особа не платник ПДВ 902 грн/рік
Юридична особа на загальній системі оподаткування 1502 грн/рік